kartáč na nádobí BACTERIA STOP ŠE sv.
Kód: MA-394379
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Kartáč na nádobí BACTERIA STOP, ŠE sv. barva: světle šedá Antibakteriální štětiny a rukojeť proaktivně zabraňují růstu bakterií na povrchu kartáče. Optimální délka kartáče dokonale odstraňuje nečistoty z lahví (1 l) a váz. Kartáč na láhve má speciální otvor pro zavěšení na háček. Hygienická rukojeť při čištění neklouže z ruky.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kartáče, dávkovače saponátu |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 5903355129677 |
| Hloubka přepravní: | 27 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,1 kg |
| Objem přepravní: | 0,756 dm3 |
| Šířka přepravní: | 7 cm |
| Výška přepravní: | 4 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
