kartáč na nádobí EXCLUSIVE 30cm
Kód: MA-327149
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Kartáč na nádobí EXCLUSIVE 30 cm. délka: 30 cm materiál: plast barva: modro - bílá Kartáč na nádobí EXCLUSIVE s měkčenou TPR rukojetí. Snadno odstraňuje nečistoty z nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kartáče, dávkovače saponátu |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 8591022412213 |
| Hloubka přepravní: | 31 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,076 kg |
| Objem přepravní: | 2,108 dm3 |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Výška přepravní: | 8,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
