kartáč na nádobí pr.5,5x26cm EXCLUSIVE
Kód: MA-267446
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Kartáč na nádobí pr. 5,5 x 26 cm, EXCLUSIVE. průměr: 5,5 cm výška: 26 cm barva: modro - bílá Kartáč na nádobí EXCLUSIVE s měkčenou TPR rukojetí. Kartáč je ideální pomocník při mytí nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kartáče, dávkovače saponátu |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 8591022412206 |
| Hloubka přepravní: | 28 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,086 kg |
| Objem přepravní: | 1,47 dm3 |
| Šířka přepravní: | 7 cm |
| Výška přepravní: | 7,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
