kartáč na nádobí pr.5x19cm ECONOMY
Kód: MA-267445
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Kartáč na nádobí pr. 5 x 19 cm, ECONOMY. průměr: 5 cm výška: 19 cm barva: stříbrná Kartáč na nádobí ECONOMY snadno odstraňuje nečistoty z nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kartáče, dávkovače saponátu |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 8591022411902 |
| Hloubka přepravní: | 22 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,024 kg |
| Objem přepravní: | 0,792 dm3 |
| Šířka přepravní: | 6 cm |
| Výška přepravní: | 6 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
