kartáč na nádobí pr.7x19cm ECONOMY
Kód: MA-266282
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Kartáč na nádobí pr. 7 x 19 cm, ECONOMY. průměr: 7 cm výška: 19 cm barva: stříbrná Kartáč na nádobí ECONOMY snadno odstraňuje nečistoty z nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kartáče, dávkovače saponátu |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 8591022411872 |
| Hloubka přepravní: | 27 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,048 kg |
| Objem přepravní: | 1,296 dm3 |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Výška přepravní: | 6 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
