kartáč na obuv lešticí 3603/866
Kód: MA-379022
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Kartáč na obuv lešticí 3603/866. materiál: - vlákna - směs štětiny a syntetických vláken PP + PET - držadlo - plast Lešticí kartáč na obuv ze syntetického vlákna s plastovou rukojetí. Slouží k rozleštění aplikovaného krému a zvýšení lesku obuvi.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kartáče, dávkovače saponátu |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 8593534360167 |
| Délka: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 15,8 cm |
| Hmotnost: | 0 kg |
| Hmotnost přepravní: | 0,079 kg |
| Objem: | 0 l, 0 ml |
| Objem přepravní: | 0,2765 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 5 cm |
| Výška přepravní: | 3,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
