kartáč na prádlo 16cm 3603/726
Kód: MA-379096
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Kartáč na prádlo 16 cm. Kartáč prádlový má plastové těleso a syntetická vlákna (PA).Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kartáče, dávkovače saponátu |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 8593534360013 |
| Hloubka přepravní: | 15,8 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,079 kg |
| Objem přepravní: | 0,2765 dm3 |
| Šířka přepravní: | 5 cm |
| Výška přepravní: | 3,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
