kartáč na radiátory pr.6x75cm
Kód: MA-280432
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Kartáč na radiátory pr. 6 x 75 cm. průměr: 6 cm délka: 75 cm Kartáč vhodný pro čištění radiátorů a dalších hůře přístupných míst.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kartáče, dávkovače saponátu |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8590786222991 |
| Hloubka přepravní: | 6 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,105 kg |
| Objem přepravní: | 2,7 dm3 |
| Šířka přepravní: | 6 cm |
| Výška přepravní: | 75 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
