kartáč na šaty 17cm dřev. 3219/813
Kód: MA-379125
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Kartáč na šaty 17 cm dřevěný 3219/813. Kartáč na šaty má dřevěné lakované těleso a měkká syntetická vlákna (PP). Vyčistí vaše oblečení od vlasů, chlupů, prachu a žmolků a zároveň nepoškodí vlákna.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kartáče, dávkovače saponátu |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| EAN: | 8593534320161 |
| Hloubka přepravní: | 17 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,111 kg |
| Objem přepravní: | 0,29155 dm3 |
| Šířka přepravní: | 4,9 cm |
| Typ: | kartáč na oblečení |
| Výška přepravní: | 3,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
