kartáč na sklenice pr. 7cm 4414/726
Kód: MA-379121
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Kartáč na sklenice pr. 7 cm 4414/726. průměr: 7 cm Tento chytrý kartáček vám okamžitě padne do ruky. Už žádná složitá improvizace při vymývání lahví! Měkké štětiny vám jednou provždy pomohou dostat se i tam, kam se s běžným kartáčem nedostanete. S tímto pomocníkem dokonale vyčistíte i úzké či nepravidelně tvarované lahve a demižony od nečistot a usazenin, a tak vám budou sloužit opravdu dlouho.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kartáče, dávkovače saponátu |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 8593534440531 |
| Hloubka přepravní: | 7,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,039 kg |
| Objem přepravní: | 1,63125 dm3 |
| Šířka přepravní: | 7,5 cm |
| Výška přepravní: | 29 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
