kartáč na zvířecí chlupy PH+TPR 15cm
Kód: MA-783043
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Kartáč na zvířecí chlupy. - jednoduše a bez velké námahy s ním odstraníte zvířecí chlupy z vašeho čalouněného nábytku a dalších textilních materiálů - díky tvarované rukojeti dobře padne do ruky Kartáč se speciálními gumovými štětinami, pro rychlé odstraňování zvířecích chlupů z textilních povrchů ve vaší domácnosti. délka: 15 cm materiál: PH + TPRDoplňkové parametry
| Kategorie: | Kartáče, dávkovače saponátu |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.18 kg |
| EAN: | 8590419783035 |
| Barva: | modrá |
| Hloubka přepravní: | 5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,183 kg |
| Objem: | 0 l |
| Objem přepravní: | 0,675 dm3 |
| Psi: | Ano |
| Šířka přepravní: | 15 cm |
| Typ pomůcky: | kartáče |
| Výška přepravní: | 9 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
