kartáč podl. na hůl 22x7cm dřev., PP vlákno 5216
Kód: MA-380061
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Kartáč podahový na hůl 22 x 7 cm dřevěný, PP vlákno. rozměry: 22 x 7 cm materiál: dřevo. PP vlákno Podlahový kartáč vhodný pro úklid podlah a silně zašpiněných ploch.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kartáče, dávkovače saponátu |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.24 kg |
| EAN: | 8594005425118 |
| Hloubka přepravní: | 58 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,236 kg |
| Objem přepravní: | 0,84375 dm3 |
| Šířka přepravní: | 22,5 cm |
| Výška přepravní: | 23 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
