kartáč podl.na hůl 20cm dřev., PP vlákno
Kód: MA-280179
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Kartáč podlahový na hůl 20 cm dřevěný, PP vlákno. materiál: dřevo / PP vláknoDoplňkové parametry
| Kategorie: | Kartáče, dávkovače saponátu |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.16 kg |
| EAN: | 8590786229587 |
| Hloubka: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 7 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,162 kg |
| Objem: | 0 l |
| Objem přepravní: | 0,7 dm3 |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 20 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
