kartáč podl.na hůl 24x6cm PH, PP vlákno, závit jemný 4226 EKO
Kód: MA-379081
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Kartáč podlahu na hůl 24 x 6 cm PH, PP vlákno, závit jemný 4226 EKO. velikost kartáče: 24 x 6 cm materiál: plast/PP vláknoDoplňkové parametry
| Kategorie: | Kartáče, dávkovače saponátu |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.16 kg |
| EAN: | 8593534420083 |
| Hloubka přepravní: | 24 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,163 kg |
| Objem přepravní: | 0,1224 dm3 |
| Šířka přepravní: | 0,6 cm |
| Výška přepravní: | 8,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
