kartáč silniční 34x8cm na hůl dřev., PET vlákno 11cm
Kód: MA-378017
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Kartáč silniční 34 x 8 cm, na hůl, dřevěný, PET vlákno 11 cm. rozměry: 34 x 8 cm materiál: dřevo, PET vlákno délka vlákna: 11 cm Kartáč silniční hustě osazený PET vláknem. Vhodné pro úklid chodníku, silnic a zámkové dlažby.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kartáče, dávkovače saponátu |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| EAN: | 8595140607803 |
| Hloubka přepravní: | 13 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,8 kg |
| Objem přepravní: | 3,536 dm3 |
| Šířka přepravní: | 34 cm |
| Výška přepravní: | 8 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
