kartáč silniční 40x8cm na hůl dřev., PET vlákno 9cm
Kód: MA-380271
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Kartáč silniční 40 x 8 cm na hůl dřev., PET vlákno 9 cm. rozměry: 40 x 8 cm materiál: dřevo, PET vlákno délka vlákna: 9 cm Kartáč na dřevěnou hůl je vhodný pro odstranění velkých nečistot z venkovních povrchů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kartáče, dávkovače saponátu |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.74 kg |
| EAN: | 8594005421158 |
| Barva: | červená |
| Délka: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 37,5 cm |
| Hmotnost: | 0 kg |
| Hmotnost přepravní: | 0,742 kg |
| Objem: | 0 l, 0 ml |
| Objem přepravní: | 5,544 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka: | 40 cm |
| Šířka přepravní: | 44 cm |
| Výška přepravní: | 41 cm |
| Zařazení - čistící prostředky: | smetáky a kartáče |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
