kartáč silniční 29x6cm dřev., kov.+ PP vlákno, s holí 140cm
Kód: MA-468351
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Kartáč silniční 29 x 6 cm dřev., kov.+ PP vlákno, s holí 140cm. rozměry: 29 x 6 cm délka násady: 140 cm materiál: dřevo, kov. + PP vlákno Silniční kartáč pro široké použití.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kartáče, dávkovače saponátu |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.95 kg |
| EAN: | 8590419468352 |
| Délka: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 158 cm |
| Hmotnost: | 0 kg |
| Hmotnost přepravní: | 0,95 kg |
| Objem: | 0 l, 0 ml |
| Objem přepravní: | 48,84 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 30 cm |
| Výška přepravní: | 13 cm |
| Zařazení - čistící prostředky: | smetáky a kartáče |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
