kartáč silniční 30x7cm dřev., PET vlákno, s holí 140cm
Kód: MA-379991
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Kartáč silniční 30 x 7 cm dřevěný, PET vlákno, s holí 140 cm. rozměry: 30 x 7 cm materiál: dřevo násada: 140 cm Kartáč silniční s dřevěným tělesem o rozměrech 30 x 7 cm a holí o délce 140 cm. Vyrobeno ze syntetických vláken (PET.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kartáče, dávkovače saponátu |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.88 kg |
| EAN: | 8595194591110 |
| Délka: | 140 cm |
| Hloubka přepravní: | 7 cm |
| Hmotnost: | 0 kg |
| Hmotnost přepravní: | 0,88 kg |
| Objem: | 0 l, 0 ml |
| Objem přepravní: | 39,2 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka: | 30 cm |
| Šířka přepravní: | 35 cm |
| Výška přepravní: | 160 cm |
| Zařazení - čistící prostředky: | smetáky a kartáče |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
