kartáč silniční 35x7cm dřev., PET vlákno, s holí 140cm
Kód: MA-379993
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Kartáč silniční 35 x 7 cm dřevěný, PET vlákno, s holí 140 cm. rozměry: 35 x 7 cm materiál: dřevo násada: 140 cm Kartáč silniční s dřevěným tělesem o rozměrech 35 x 7 cm a holí o délce 140 cm. Vyrobeno ze syntetických vláken (PET).Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kartáče, dávkovače saponátu |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.14 kg |
| EAN: | 8595194591127 |
| Délka: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 7 cm |
| Hmotnost: | 0 kg |
| Hmotnost přepravní: | 1,14 kg |
| Objem: | 0 l, 0 ml |
| Objem přepravní: | 44,688 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 38 cm |
| Výška přepravní: | 168 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
