kartáč silniční 35x7cm na hůl dřev., drát 0,4mm 2208
Kód: MA-434281
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
rozměry (D x Š): 35 x 7 cm průměr drátu: 0,4 mm materiál: drát, dřevo Silniční kartáč 35 x 7 cm na dřevěnou hůl vhodný na odstranění velkých nečistot z venkovních povrchů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kartáče, dávkovače saponátu |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.81 kg |
| EAN: | 8594010561078 |
| Délka: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 9,1 cm |
| Hmotnost: | 0 kg |
| Hmotnost přepravní: | 0,81 kg |
| Objem: | 0 l, 0 ml |
| Objem přepravní: | 2,23587 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 7 cm |
| Výška přepravní: | 35,1 cm |
| Zařazení - čistící prostředky: | smetáky a kartáče |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
