kartáč silniční 40x7cm na hůl dřev., PET vlákno 9cm
Kód: MA-379101
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Kartáč silniční 40 x 7 cm na hůl dřevěný, PET vlákno 9 cm. Silniční kartáč od značky SPOKAR je bez násady. Dřevěné nelakované těleso je osazeno neštěpenými syntetickými vlákny, šíře pracovní plochy je 40 cm. Viditelná délka vláken je 9 cm. Držák hole je bez závitu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kartáče, dávkovače saponátu |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.7 kg |
| EAN: | 8593534270077 |
| Délka: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 40 cm |
| Hmotnost: | 0 kg |
| Hmotnost přepravní: | 0,7 kg |
| Objem: | 0 l, 0 ml |
| Objem přepravní: | 3,08 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 7 cm |
| Výška přepravní: | 11 cm |
| Zařazení - čistící prostředky: | smetáky a kartáče |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
