kartáč žehlička 14x6x9cm EXCLUSIVE
Kód: MA-267448
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Kartáč žehlička 14 x 6 x 9 cm, EXCLUSIVE. rozměry: 14 x 6 x 9 cm barva: modro - bílá Kartáč na podlahu EXCLUSIVE s měkčenou TPR rukojetí. Kartáč je ideální pomocník na čištění podlah.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kartáče, dávkovače saponátu |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| EAN: | 8591022412190 |
| Hloubka přepravní: | 14 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,114 kg |
| Objem přepravní: | 0,756 dm3 |
| Šířka přepravní: | 6 cm |
| Výška přepravní: | 9 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
