kartáč žehlička MAXI 14cm mix barev
Kód: MA-280590
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Kartáč žehlička MIDI 14 cm, mix barev. délka: 14 cm mix barev: růžová, zelenáDoplňkové parametry
| Kategorie: | Kartáče, dávkovače saponátu |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 5903355000792 |
| Hloubka přepravní: | 9,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,115 kg |
| Objem přepravní: | 0,9975 dm3 |
| Šířka přepravní: | 7 cm |
| Výška přepravní: | 15 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
