kartáč zkumavkový/na brčka pr.10mm
Kód: MA-379028
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Kartáč zkumavkový / na brčka pr. 10 mm. průměr: 10 mm Kartáč zkumavkový pr. 10 mm, očko, lze použít i na brčka příslušné šíře.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kartáče, dávkovače saponátu |
|---|---|
| EAN: | 8593534250307 |
| Délka: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 1 cm |
| Hmotnost: | 0 kg |
| Hmotnost přepravní: | 0,00264 kg |
| Objem: | 0 l, 0 ml |
| Objem přepravní: | 0,027 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 1 cm |
| Výška přepravní: | 27 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
