kartáč zkumavkový pr.16mm 2523/726
Kód: MA-379115
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Kartáč zkumavkový pr. 16 mm 2521/726. průměr: 16 mm Kartáč zkumavkový. Štětinky jsou na krouceném drátu a celkový dosah čištěné zkumavky, nebo úzké nádoby je 22 cm. Z druhé strany je plastové držadlo s háčkem na pověšení. Tento štětinový kartáč je vhodný nejen pro laboratorní zkumavky, ale využití najdete i v běžné domácnosti. Úzké vázičky jsou velice často nedostupné při omývání a zde je tento kartáček velice účelný.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kartáče, dávkovače saponátu |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 8593534250109 |
| Hloubka přepravní: | 1,6 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,017 kg |
| Objem přepravní: | 0,07936 dm3 |
| Šířka přepravní: | 1,6 cm |
| Výška přepravní: | 31 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
