kartáček na ruce 8,5cm oboustranný 3105/726/2
Kód: MA-379043
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Kartáček na ruce 8,5 cm oboustranný. Kartáček na odstranění hrubých i jemnějších nečistot z rukou, případně z prádla.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kartáče, dávkovače saponátu |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 8593534330221 |
| Hloubka přepravní: | 8,8 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,026 kg |
| Objem přepravní: | 0,100936 dm3 |
| Šířka přepravní: | 3,1 cm |
| Výška přepravní: | 3,7 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
