kartáček na ruce 10,5cm dřevěný
Kód: MA-267449
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Kartáček na ruce 10,5 cm, dřevěný. rozměry: 10,5 x 3 x 3 cm Kartáček dřevěný, jednostraný. Kartážek je univerzální, slouží k čištění všech povrchů i k hygieně rukou.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kartáče, dávkovače saponátu |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 8591022429167 |
| Hloubka přepravní: | 10 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,043 kg |
| Objem přepravní: | 0,132 dm3 |
| Šířka přepravní: | 4 cm |
| Výška přepravní: | 3,3 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
