kartáček na ruce žehlička 8cm 3311/726/1
Kód: MA-379094
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Kartáček na ruce žehlička 8 cm. Kartáček na ruce, skvělý pomocník při mytí silně znečištěných rukou, syntetická vlákna snadno odstraní nečistoty z rukou i nehtů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kartáče, dávkovače saponátu |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 8593534330375 |
| Hloubka přepravní: | 8,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,023 kg |
| Objem přepravní: | 0,14688 dm3 |
| Šířka přepravní: | 3,6 cm |
| Výška přepravní: | 4,8 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
