kastrol 28cm se skl.poklicí 6,6l nerez LIVING
Kód: MA-266129
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Kastrol 28 cm, se skleněnou poklicí, 6,6 l, nerez, LIVING. objem: 6,6 l průměr: 28 cm výška: 11 cm materiál: nerez tloušťka stěny: 0,5 cm tloušťka dna: 2,5 cm materiál držadel: nerez materiál poklice: sklo, nerez Nerezový kastrol LIVING pro přípravu různých pokrmů jako je polévka, omáčka atd. Má skleněnou poklici, nerezový knob i držadla, lesklý povrch uvnitř i vně a na vnější straně jsou tři matné pruhy. Kastrol lze použít na všechny typy varných desek, včetně indukce a je vhodný do myčky na nádobí. elektrika: ano plyn: ano sklokeramika: ano indukce: ano myčka: anoDoplňkové parametry
| Kategorie: | Hrnce, kastroly, rendlíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.01 kg |
| EAN: | 8591022604328 |
| Hloubka přepravní: | 39 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,01 kg |
| Objem přepravní: | 13,806 dm3 |
| Šířka přepravní: | 30 cm |
| Výška přepravní: | 11,8 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
