kastrol BELIS ECO-CERAMIC 16cm 1,4l se skleněnou poklicí
Kód: MA-203822
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Průměr 16 cm Objem 1,4 l Výška 8 cm Síla plechu 1 mm Poklice ano (skleněná) Nádobí Eco-ceramic je unikátní zejména díky svému dokonalému povrchu „Symbio“. „Symbio“ je povrchem, který byl po dlouhá léta vyvíjen špičkovým technickým týmem firmy BELIS. Při jeho vývoji se vycházelo z bohatých zkušeností s výrobou kvalitního nádobí a moderních trendů v oblasti současné gastronomie. Povrch Symbio v sobě snoubí ty nejlepší vlastnosti keramického a smaltovaného povrchu: běžným užíváním nezničitelný, extrémně odolný proti mechanickému poškození, rovnoměrně rozvádí teplo při vaření, energeticky šetrný...a mnohé další… Povrch Symbio však bohužel není non-stick (není nepřilnavý). Výhody smaltovaného nádobí: - vhodné na indukci a všechny ostatní typy sporáků - vhodné do myčky nádobí - jeho hladký povrch se dobře čistí a omezuje množení bakterií - neuvolňuje žádné chemické látky při přípravě pokrmů - zabraňuje pronikání škodlivých látek a alergenů - bezpečné pro děti a osoby náchylné k alergiím - zaručuje 100 % zdravotně nezávadné vaření - dobře rozvádí teplo a vaření je tak energeticky úspornější - má tvrdý neporézní povrch odolný proti poškrábání - vhodným používáním doslova vydrží po generace - recyklovatelné jako kovový šrotDoplňkové parametry
| Kategorie: | Smaltované |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.9 kg |
| EAN: | 8590191146912 |
| Barva: | červená |
| Druh nádobí: | rendlík |
| Hloubka přepravní: | 16 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,9 kg |
| Hrnec: | Ano |
| Materiál: | smalt |
| Objem (L): | 1,4 l |
| Objem přepravní: | 2,048 dm3 |
| Počet kusů v sadě: | 0 |
| Počet poklic: | 0 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Průměr: | 16 cm |
| Šířka přepravní: | 16 cm |
| Výška přepravní: | 8 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
