kastrol BELIS STANDARD 224/18cm 2,1l hl.
Kód: MA-203451
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
objem: 2,1 l průměr: 18 cm výška: 9 cm síla plechu: 1-1,2 mm vnitřní barva: bílý granit vnější barva: černá s bílou pihou Smaltovaný kastrol BELIS STANDARD je nižší hrnec pro ohřívání vody, mléka nebo vaření vajec. Výhody smaltovaného nádobí: - vhodné na indukci a všechny ostatní typy sporáků - vhodné do myčky nádobí - jeho hladký povrch se dobře čistí a omezuje množení bakterií - neuvolňuje žádné chemické látky při přípravě pokrmů - zabraňuje pronikání škodlivých látek a alergenů - bezpečné pro děti a osoby náchylné k alergiím - zaručuje 100 % zdravotně nezávadné vaření - dobře rozvádí teplo a vaření je tak energeticky úspornější - má tvrdý neporézní povrch odolný proti poškrábání - vhodným používáním doslova vydrží po generace - recyklovatelné jako kovový šrotDoplňkové parametry
| Kategorie: | Smaltované |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.88 kg |
| EAN: | 8590191000955 |
| Hloubka přepravní: | 42 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,88 kg |
| Hrnec: | Ano |
| Objem (L): | 0 l |
| Objem přepravní: | 13,608 dm3 |
| Počet kusů v sadě: | 0 |
| Počet poklic: | 0 |
| Průměr: | cm |
| Šířka přepravní: | 18 cm |
| Výška přepravní: | 18 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
