kastrol LAVENDER 18cm 1,4l s poklicí
Kód: MA-325795
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Kastrol LAVENDER 18 cm, s poklicí. objem: 1,4 l průměr: 18 cm výška (bez poklice): 8,5 cm materiál: smalt tloušťka stěny): 0,6 mm barva: rendlík - bílá s dekorem levandule, poklice fialová Smaltovaný kastrol LAVENDER 1 l. Vysoká poklice ve fialové barvě, kastrol s bílou glazurou a dekorem na vnější straně. Kastrol lze používat na všechny typy varných desek mimo indukce. elektrika: ano plyn: ano sklokeramika: ano indukce: ne myčka: ano mikrovlnka: ne trouba: neDoplňkové parametry
| Kategorie: | Smaltované |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.57 kg |
| EAN: | 8591022352007 |
| Hloubka přepravní: | 24 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,57 kg |
| Objem přepravní: | 4,104 dm3 |
| Šířka přepravní: | 19 cm |
| Výška přepravní: | 9 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
