kastrol LAVENDER 22cm 2,9l s poklicí
Kód: MA-325797
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Kastrol LAVENDER 22 cm, 2,9 l, s poklicí. objem: 2,9 l průměr 22 cm výška (bez poklice): 10,4 cm materiál: smalt Smaltovaný kastrol LAVENDER. Vysoká poklice ve fialové barvě, kastrol s bílou glazurou a dekorem na vnější straně. Kastrol lze používat na všechny typy varných desek.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Smaltované |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.88 kg |
| EAN: | 8591022352021 |
| Hloubka přepravní: | 29 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,884 kg |
| Objem přepravní: | 7,337 dm3 |
| Šířka přepravní: | 23 cm |
| Výška přepravní: | 11 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
