kastrol + poklice pr.10cm 0,5l PUNTÍK ČRV
Kód: MA-201221
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
objem: 0,5 l průměr: 10 cm červený puntík Kastrol s poklicí chápeme jako nižší hrnec pro ohřívání vody, mléka nebo vaření vajec.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Smaltované |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| EAN: | 8600034044838 |
| Barva: | červená |
| Druh nádobí: | rendlík |
| Hloubka přepravní: | 11,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,25 kg |
| Hrnec: | Ano |
| Objem (L): | 0,5 l |
| Objem přepravní: | 1,50075 dm3 |
| Počet kusů v sadě: | 0 |
| Počet poklic: | 0 |
| Průměr: | 10 cm |
| Šířka přepravní: | 14,5 cm |
| Výška přepravní: | 9 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
