kastrol + poklice pr.14cm 1l CAPUCCINO
Kód: MA-201137
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Kastrol + poklice pr. 14 cm, 1 l, CAPUCCINO. průměr: 14 cm objem: 1 l barva: capuccino Nádobí v designu Capuccino je stálicí na českém trhu a jistě potěší milovníky klasiky, kteří upřednostňují decentní vzhled nádobí před nádobí s výrazným dekorováním. Na venkovní straně nádobí Capuccino je použita líbivá kombinace béžového a hnědého smaltu s postupným přechodem mezi oběma zmíněnými barvami. Uvnitř tohoto nádobí je nanesen vysoce odolný hnědý smalt, jež je mnohem odolnější proti zašpinění, než povrchy světlejších barev.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Smaltované |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.63 kg |
| EAN: | 8600034176256 |
| Barva: | béžová |
| Druh nádobí: | rendlík |
| Hloubka přepravní: | 22 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,63 kg |
| Hrnec: | Ano |
| Indukční ohřev: | ano |
| Materiál: | smalt |
| Mytí v myčce: | Ano |
| Objem (L): | 1 l |
| Objem přepravní: | 2,64 dm3 |
| Počet kusů v sadě: | 0 |
| Počet poklic: | 1 |
| Průměr: | 14 cm |
| Sklokeramický ohřev: | Ano |
| Šířka přepravní: | 16 cm |
| Vnitřní materiál: | smalt |
| Výška přepravní: | 7,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
