kastrol + poklice pr.14cm 1l PUNTÍK ČRV
Kód: MA-201320
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Kastrol + poklice pr. 14 cm, 1 l, PUNTÍK, ČRV. průměr: 14 cm objem: 1 l barva: červená dekor: bílý puntík Nabízíme Vám nestárnoucí klasiku na trhu se smalovaným nádobím - červené smaltované nádobí s bílým puntíkem. Jedná se o dekor, který je nadčasový a své místo v českých domácnostech nachází již desítky let. O oblíbenosti dekoru svědčí i šíře sortimentu, kterou Vám u těchto výrobků nabízíme. S našimi puntíky tedy můžete pořídit téměř kompletní řadu nádobí, která Vám díky své vysoké kvalitě vydrží sloužit po dlouhá léta.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Smaltované |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.63 kg |
| EAN: | 8600034095359 |
| Barva: | červená |
| Druh nádobí: | rendlík |
| Hloubka přepravní: | 21 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,63 kg |
| Hrnec: | Ano |
| Objem (L): | 1 l |
| Objem přepravní: | 2,205 dm3 |
| Počet kusů v sadě: | 0 |
| Počet poklic: | 1 |
| Průměr: | 14 cm |
| Šířka přepravní: | 15 cm |
| Výška přepravní: | 7 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
