kastrol + poklice pr.24cm 4,8l PUNTÍK ČRV
Kód: MA-201324
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
výška: 15,5 cm Průměr: 24 cm Indukce: ano Materiál: smaltové Objem: 4,8 l Lze použít na všechny varné plochy. Kvalitní smaltovaný červený kastrol s bílými puntíky od renomovaného výrobce Metalac. Retro dekor, který neomrzí a rozjasní každou kuchyň. Snadno se udržuje. Vhodný i do myčky nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Smaltované |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.83 kg |
| EAN: | 8600034044722 |
| Barva: | červená |
| Druh nádobí: | rendlík |
| Hloubka přepravní: | 26 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,83 kg |
| Hrnec: | Ano |
| Objem (L): | 4,8 l |
| Objem přepravní: | 14,807 dm3 |
| Počet kusů v sadě: | 0 |
| Počet poklic: | 0 |
| Průměr: | 24 cm |
| Šířka přepravní: | 33,5 cm |
| Výška přepravní: | 17 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
