kastrol pr.36cm 14l
Kód: MA-166075
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Průměr 36 cm Objem 14 l Výška 15,9 cm Síla plechu 0,8 mm Poklice ne Velkoobjemové ocelové, oboustranně smaltované nádobí typu GASTRO. Je vhodné pro kuchyně stravovacích zařízení i pro užití v domácnosti a hospodářství. Výhody smaltovaného nádobí: - vhodné na indukci a všechny ostatní typy sporáků - vhodné do myčky nádobí - jeho hladký povrch se dobře čistí a omezuje množení bakterií - neuvolňuje žádné chemické látky při přípravě pokrmů - zabraňuje pronikání škodlivých látek a alergenů - bezpečné pro děti a osoby náchylné k alergiím - zaručuje 100 % zdravotně nezávadné vaření - dobře rozvádí teplo a vaření je tak energeticky úspornější - má tvrdý neporézní povrch odolný proti poškrábání - vhodným používáním doslova vydrží po generace - recyklovatelné jako kovový šrotDoplňkové parametry
| Kategorie: | Smaltované |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.12 kg |
| EAN: | 8590191147575 |
| Barva: | hnědá |
| Druh nádobí: | rendlík |
| Hloubka přepravní: | 36 cm |
| Hmotnost přepravní: | 2,12 kg |
| Hrnec: | Ano |
| Materiál: | smalt |
| Objem (L): | 14 l |
| Objem přepravní: | 20,6064 dm3 |
| Počet kusů v sadě: | 0 |
| Počet poklic: | 0 |
| Průměr: | 36 cm |
| Šířka přepravní: | 36 cm |
| Výška přepravní: | 15,9 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
