kávomlýnek 1930 22cm dřev.
Kód: MA-210051
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
způsob výroby: tělo vyrobeno tradičním postupem – cinkovým (zub na zub) spojem materiály: z kvalitního bukového dřeva, kovové části vyvedeny ve zlatém či stříbrném odstínu Plynulé nastavení hrubosti mletí – od velmi hrubého po velmi jemné Tradiční český výrobek, vyrobeno v tuzemsku Ruční kávomlýnek klasického střihu s otevřenou násypkou je vhodný pro ty, kdo již mají s ručním mletím kávy zkušenost a vědí, jak zacházet s mlýnkem, kde kávová zrna nejsou kryta víčkem. Přednosti tohoto krásného a elegantního mlýnku? Pevné dřevěné tělo, odolný mlecí strojek s mlecími kameny z oceli a široká i dobře dostupná násypka z mosazi. Lodos 1930 využijete pro velmi časté mletí kávy, i při použití několikrát denně vydrží dlouhá desetiletí bez viditelného opotřebení dřevěných částí či mlecích kamenů z kalené oceli. Přitom je prakticky bezúdržbový. Stačí občas zvenku otřít, zvnitřku vyfoukat zbytky kávy. Jako všechny dřevěné mlýnky Lodos je i model 1930 vyráběn s velkým podílem ruční práce, pro spojování jednotlivých dřevěných dílů se přitom už více než 90 používá stále tentýž postup – cinkový spoj zdobený intarzií. Kávomlýnek Lodos 1930 má jednoduché a plynulé nastavování hrubosti mletí – otočte regulační maticí pod kličkou a umelete kávu dostatečně jemnou pro pravé italské espresso i hrubší do french pressu či dripperu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské mlýnky |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.2 kg |
| EAN: | 8590280012012 |
| Hloubka přepravní: | 16,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,2 kg |
| Objem přepravní: | 6,9795 dm3 |
| Šířka přepravní: | 18 cm |
| Výška přepravní: | 23,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
