kávomlýnek 1937 BUCLÁK cibulový vzor 21,5cm porcelán
Kód: MA-210081
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
materiály: kvalitní český porcelán z Dubí, mlecí kameny z kalené oceli Výrobek tradiční české firmy Ruční mlýnek na kávu Lodos Buclák pochází z dílny tradiční české společnosti Lodos. Je to praktický pomocník pro přípravu lahodné domácí kávy. Jeho oblé tělo z proslulého dubského porcelánu skvěle ladí s dalšími komponentami z tmavého dřeva a zlatě chromovaného kovu. Uvnitř mlýnku se skrývá vysoce kvalitní frézovaný strojek s mlecími kameny z kalené oceli a nastavitelnou hrubostí mletí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské mlýnky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| EAN: | 8590280054210 |
| Hloubka přepravní: | 11 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,8 kg |
| Objem přepravní: | 3,795 dm3 |
| Šířka přepravní: | 15 cm |
| Výška přepravní: | 23 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
