kávomlýnek NOSTALGIE 23cm dřev.
Kód: MA-210115
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
- originální design s okénkem - kvalitní zpracování s velkým podílem ruční práce - nastavitelná hrubost mleté kávy - tradiční český výrobek Navzdory neobvyklému vzhledu je použití mlýnku Nostalgie stejně prosté jako u jiných kávomlýnků. Stačí nasypat zrnka, nastavit způsob mletí od hrubého po velmi jemné a zatočit kličkou. Tělo z bukového dřeva je vyrobeno z velké části ručně, takže nenajdete dva mlýnky, které by byly úplně stejné. Rovněž povrchová úprava a barvení probíhá ručně, a to v české rodinné firmě s téměř stoletou tradicí. Při ohleduplném zacházení bude mlýnek sloužit i vašim vnoučatům.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské mlýnky |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.2 kg |
| EAN: | 8590280063168 |
| Hloubka přepravní: | 16,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,2 kg |
| Objem přepravní: | 4,0095 dm3 |
| Šířka přepravní: | 18 cm |
| Výška přepravní: | 13,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
