kávomlýnek TEMP 25cm PH
Kód: MA-210131
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
rozměry (pr. x V): 8 x 24 cm materiál: plast nastavitelná hrubost mletí Mlýnek na kávu TEMP je ideální pomocník pro namletí a přípravu čerstvé aromatické kávy.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské mlýnky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.32 kg |
| EAN: | 8590280003010 |
| Hloubka přepravní: | 5,2 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,318 kg |
| Kapacita zásobníku na zrna: | 0 g |
| Materiál: | plast |
| Nastavení hrubosti mletí: | Ano |
| Objem přepravní: | 0,98384 dm3 |
| Příkon: | W |
| Šířka přepravní: | 8,6 cm |
| Typ mlýnku: | Mechanický |
| Výška přepravní: | 22 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
