kávovar BRIA (6 šálků) Al
Kód: MA-266137
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Kávovar BRIA, 6 šálků, Al. objem: 260 ml průměr: 9,3 cm výška: 19 cm materiál: Al, plast, nerez, silikon Kávovar BRIA je tradiční kávovar pro domácí přípravu chutné silné kávy. Je vhodný pro použití na plynových, elektrických a sklokeramických deskách. Hliníkové tělo kávovaru již po několika šálcích získá patinu, která je pro správnou chuť kávy nepostradatelná. Kávovar je opatřen bezpečnostním ventilem. Kávovar není vhodný pro mytí v myčce. elektrika: ano plyn: ano sklokeramika: ano indukce: ne myčka: ne mikrovlnka: ne trouba: neDoplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.36 kg |
| EAN: | 8591022426685 |
| Hloubka přepravní: | 15 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,361 kg |
| Objem přepravní: | 3,3825 dm3 |
| Šířka přepravní: | 11 cm |
| Výška přepravní: | 20,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
