kávovar LENA (4 šálky) nerez
Kód: MA-326997
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Kávovar LENA, 4 šálky, nerez. objem: 200 ml průměr: 9 cm výška: 18.5 cm materiál: nerez, sklo, silikon Kávovar LENA je tradiční kávovar pro domácí přípravu chutné silné kávy. J e vhodný pro použití na plynových, elektrických, sklokeramických a indukčních deskách. Kávovar je opatřen bezpečnostním ventilem.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.61 kg |
| EAN: | 8591022599549 |
| Hloubka přepravní: | 13 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,61 kg |
| Objem přepravní: | 3,0745 dm3 |
| Šířka přepravní: | 11 cm |
| Výška přepravní: | 21,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
