kávovar NOIRA (6 šálků) Al ČER
Kód: MA-287397
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Kávovar NOIRA, 6 šálků, Al, ČER. objem: 260 ml barva: černá Kávovar NOIRA je tradiční kávovar pro domácí přípravu chutné silné kávy. Je vhodný pro použití na plynových, elektrických a sklokeramických deskách. Hliníkové tělo kávovaru již po několika šálcích získá patinu, která je pro správnou chuť kávy nepostradatelná. Kávovar je opatřen bezpečnostním ventilem. Kávovar není vhodný pro mytí v myčce.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 8591022426746 |
| Hloubka přepravní: | 15 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,4 kg |
| Objem přepravní: | 3,3825 dm3 |
| Šířka přepravní: | 11 cm |
| Výška přepravní: | 20,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
