kelímek 0,3l PH STONE
Kód: MA-259820
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Kelímek 0,3l, PH STONE. objem: 0,3 l materiál: plast barva: granit STONE Plastový kelímek má široké využití, vhodný především pro děti, je nerozbitný a dobře omyvatelný. Své využií najde nejen doma, ale i při cestování, kempování nebo na chatě.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní vybavení domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 8590394064808 |
| Hloubka přepravní: | 7,3 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,041 kg |
| Objem přepravní: | 0,612835 dm3 |
| Šířka přepravní: | 7,3 cm |
| Výška přepravní: | 11,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
