kelímek 0,3l vratný PH mix barev
Kód: MA-225102
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Kelímek 0,3 l, vratný, PH mix barev. objem: 0,3 l materiál: plast mix barev: bílá, žlutá, oranžová, červená, modrá, zelená, šedá transparentní, tra. žlutá, tra. oranžová, tra. červená, tra. modrá, tra. zelená, tra. černá Vratný plastový kelímek o objemu 0,3 l určený pro veškeré druhy nápojů. Je certifikovaný jako nádobí, tudíž ho lze mýt v myčce. Lze jej použít například jako koupelnový doplněk. Stohovatelný.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní vybavení domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 8590221492002 |
| Hloubka přepravní: | 8 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,044 kg |
| Objem přepravní: | 0,8 dm3 |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Výška přepravní: | 12,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
