kelímek 260ml SPIDERMAN PH
Kód: MA-287640
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Kelímek 260 ml SPIDERMAN, PH. objem: 260 ml materiál: plast dekor: SPIDERMAN Nápojový pohárek s motivem SPIDERMAN. Pohárek je vhodný k domácímu stolování, na piknik nebo jen na zahradu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní vybavení domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 8591022613962 |
| Hloubka přepravní: | 8 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,02 kg |
| Objem přepravní: | 0,64 dm3 |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Výška přepravní: | 10 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
