kelímek 370ml PH MINT CULINARIA
Kód: MA-369920
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Kelímek 370 ml, PH MINT, CULINARIA. objem: 370 ml materiíl: plast barva: mint Plastový kelímek CULINARIA je vhodný pro každodenní stolování i zahradní párty. Kelímek je vyrobený z plastu a je vhodný do myčky na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní vybavení domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 8591022555668 |
| Hloubka přepravní: | 9 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,038 kg |
| Objem přepravní: | 0,81 dm3 |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Výška přepravní: | 10 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
