kelímek 430ml CARS PH
Kód: MA-327177
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Kelímek 430 ml, CARS, PH. objem: 430 ml materiál: plast Nápojový pohárek CARS udělá určitě radost každému dítěti. Výhodou plastového nádobí je dobrá omyvatelnost, která zaručí maximální pohodlí při úklidu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní vybavení domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 8591022359839 |
| Hloubka přepravní: | 9 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,024 kg |
| Objem přepravní: | 0,972 dm3 |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Výška přepravní: | 12 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
